KONST / Litografier / Serigrafi 11709179
nr 1170 9179
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Serigrafi, "Här är ditt liv", signerad, numrerad 57/76, motivet: 34x104 cm
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Utrop:
4.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:17:29
3.400 kr
5.000 kr
4.600 kr
4.800 kr (Budbetjänt)
19 mar
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell